Купити Mathcad для навчання. Ліцензії Mathcad для ВНЗ

Інженерна компанія Технополіс – сертифікований партнер PTC Inc. в Україні - розробника та ліцензіата ПЗ Mathcad. За роки результативної співпраці ми заробили авторитет та довіру Клієнтів, підтвердили їх злагодженою спільною роботою.  Наші Клієнти та наші співробітники – дві основні цінності. Тому ми будуємо роботу із Замовником за принципом "стратегічного партнерства", а не "купівлі-продажу із гарантією".  Наші клієнти

Компанія PTC, як і багато інших розробників інженерних програм, надає для навчальних закладів програмне забезпечення зі значними знижками. Mathcad не є виключенням. При цьому Академічні ліцензії Mathcad мають повний функціонал комерційних ліцензій з єдиним обмеженням в сфері застосування.

Для навчальних закладів та студентів більше не доступні версії Mathcad v15, який був повністю замінений розробником у 2021 році на нове покоління - Mathcad Prime


За допомогою електронної форми ви можете придбати новий Mathcad Prime 9.0. Щоб оформити покупку зараз, виберіть необхідний тип ліцензії. Якщо не знаєте яка ліцензія вам підійде - зв'яжіться з нами , і ви отримаєте компетентну консультацію.
     Mathcad Prime 3.0

Варіанти ліцензування Mathcad Education для навчальних закладів:

 
   

Mathcad Education - University Edition Subscription  –  для використання на університетських комп'ютерах для навчання студентів (не досліджень)

 • Річна підписка на академічні ліцензії Mathcad на 1, 2 чи 3 роки. Технічна підтримка (отримання всіх нових версій та оновлень) включена.
 • Надає ліцензійну та технічну підтримку від розробника (отримання всіх нових версій та оновлень).
 • Технічна підтримка ІК ТЕХНОПОЛІС.
 • Пакетне постачання на 10, 25, 50, 100, 500 робочих місць.
ЗАМОВИТИ
   

Mathcad Education - Professor Edition Subscription  – Ліцензія для Викладачів навчальних установ для ведення академічних (некомерційних) досліджень, публікацій в наукових виданнях  та для викладання.

 • Річна підписка на академічні ліцензії Mathcad на 1, 2 чи 3 роки. Технічна підтримка (отримання всіх нових версій та оновлень) включена.
 • Надає ліцензійну та технічну підтримку від розробника (отримання всіх нових версій та оновлень).
 • Технічна підтримка ІК ТЕХНОПОЛІС.
 • Вартість ліцензії приблизно 400$/рік
ЗАМОВИТИ
   

Mathcad Education - Student  Edition  – для встановлення на ПК студента для навчання.

 • Пакетне постачання на 1, 10, 25, 50, 100, 500 робочих місць.
 • Обов'язкове документальне підтвердження статусу студента.
 • УВАГА! МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ СТУДЕНЦІЙНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ  ~ 90 $/рік
ЗАМОВИТИ
   

Більш детально про схеми академічного ліцензування та купівлі академічних версій Mathcad ви дізнаєтесь, зв'язавшись з нашими фахівцями.

Ми надаємо вам можливість дізнатися більше про ПЗ Маткад нового покоління - скачайте безкоштовно Mathcad Prime, випробувайте всі переваги самостійно. Повнофункціональна 30-денна демо-версія доступна для завантаження у розділі  "завантажити Mathcad" 

 
Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Captcha
Коментар / Питання