“Талановиті інженери використовують Excel  і роблять помилки, про які вони просто не знають.
Ці помилки дорого коштують, і наростають швидше, ніж ми могли очікувати”
Dr. Alan Stevens, Спеціаліст з математичних розрахунків, Rolls-Royce 
 

 Спочатку Mathcad створювався як інструмент виключно для вирішення завдань технічної галузі. Однак, з роками стрімкого розвитку він еволюціонував у найпотужніше універсальне математичне програмне забезпечення для вирішення практично будь-яких завдань, пов'язаних з розрахунками. Досвід використання Mathcad Prime в економіці показав, що інструментами цього програмного забезпечення можна успішно вирішувати прикладні завдання економічного профілю.Mathcad

Успіх Mathcad, як і Excel, на ринку програмних продуктів обумовлений низкою їх переваг, серед яких головними є відносна простота використання та універсальність програми.

Excel поєднує в собі кращі риси офісної програми, що використовується при створенні різноманітних документів, а також надає в розпорядження користувача широкий набір утиліт не тільки для виконання різних складних обчислень, але і аналізу отриманих результатів. У свою чергу, Mathcad не тільки дозволяє вести математичні та економічні розрахунки практично будь-якого ступеня складності, але й має найширші можливості графічної інтерпретації результатів розрахунків, що особливо важливо при вирішенні економічних завдань.

PTC Mathcad Prime 9.0 універсальне ПЗ, але є напрями фінансової сфери, в яких його використання є найбільш пріоритетним. Сюди необхідно віднести, в першу чергу, статистику в різних її проявах, а також оптимізаційні завдання (розрахунок оптимальних сценаріїв, вибір маршрутів, розподіл фінансових коштів та інші)

Об'єднання текстового, формульного та графічного редакторів з багатопоточним обчислювальним ядром дозволяє легко та зрозуміло вирішувати безліч завдань, документувати та надавати у зручній формі результати розрахунків. Робочий лист може бути збережений в універсальному трансфертному форматі ".xps", що дозволяє використовувати його у всіх інших програмах, включаючи MS Office. Все це відкриває нові можливості для вирішення складних економічних завдань, аналізу динамічних моделей в економіці, а також підготовки та перепідготовки кадрів. У розділі Приклади  можна завантажити варіанти вирішення типових економічних завдань. Для покупки маткад on-line перейдіть в розділ "купити Mathcad" наші, сертифіковані розробником, фахівці запропонують найкращі варіанти ліцензування на вигідних умовах.

   
   
Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Captcha
Коментар / Питання