Інженерна Компанія ТЕХНОПОЛІС, заснована в 1992р., є офіційним представником і дилером корпорації PTC Inc. в Україні, виконує комплексне постачання та впровадження автоматизованих систем та технологій:

 

  • комп'ютерна розробка машинобудівних виробів (CAD/CAM)
  • управління інженерними даними та життєвим циклом виробу (PDM, PLM)
  • інтеграції з системами планування та управління ресурсами (ERP, MRP)
  • технологічної підготовки виробництва
  • інженерного аналізу (CAE): міцність, кінематика та динаміка механізмів, нелінійні процеси, термодинаміка, комбіновані завдання, оптимізаційні завдання та ін.
  • моделювання та аналізу технологічних процесів: лиття металів та пластмас, кування та штампування, механообробка та ін.
  • робочих графічних та розрахункових станцій  та серверів, периферійного обладнання. 

В якості основи для наших рішень ми пропонуємо визнані у світовій та вітчизняній промисловості програмні продукти – Creo Parametric(раніше Pro/ENGINEER), Creo Simulation, Windchill, Mathcad, ANSYS, MSC.visualNastran, LVMFlow, QFORM та багато інших.

Результатом роботи Компанії ТЕХНОПОЛІС є підвищення якості виробів, скорочення термінів розробки, зниження собівартості та, як загальний підсумок -  підвищення прибутковості та конкурентоспроможності підприємства.

Висока кваліфікація співробітників Компанії, великий досвід роботи та відповідальний підхід до виконання проектів гарантують досягнення високої віддачі від застосування наших рішень.

Сервіс Компанії включає таке:

  • Навчання та підвищення кваліфікації персоналу Замовника за всіма запропонованими системами та технологіями
  • Діагностику процесів розробки виробів та видачу рекомендацій щодо їх удосконалення
  • Діагностику та оптимізацію інформаційних потоків, що супроводжують життєвий цикл виробу (ідея – розробка – виробництво – експлуатація)
  • Розробку методик з найкращого застосування систем та технологій
  • Консультації та швидке вирішення специфічних завдань Замовника

Наявність центрального офісу в м. Київ, регіональних представництв та електронної системи технічної підтримки дозволяє якісно вирішувати усі питання сервісу у строк від 1 години до 3 днів. Докладніше про технічну підтримку ІЧ Технополіс читайте у розділі "технічна підтримка"

Компанія ТЕХНОПОЛІС будує роботу із Замовником  за принципом "стратегічного партнерства", а не "купівлі-продажу із гарантією". Завжди знаходимо оптимальні методи та індивідуальний підхід для кожного проекту, незалежно від рівня його складності та поставленої мети. Одним із основних принципів співробітництва є постійна взаємодія з клієнтом для досягнення максимальної відповідності його очікуванням. Йде постійне накопичення та передача Замовнику найкращого світового досвіду та методик використання систем. Компанія постійно проводить практичні семінари з питань найкращої реалізації пропонованих   технологій САПР. Купуючи Mathcad, або будь-яке інше ПЗ у нас, ви не тільки отримуєте якісний софт, але й увесь спектр сервісних послуг. 
За роки результативного співробітництва, ми заробили авторитет і довіру клієнтів, підтвердили його злагодженою і копіткою спільною роботою.
Ми цінуємо стосунки в бізнесі. Наші клієнти та наші співробітники – дві основні цінності ТЕХНОПОЛІС.

Наші замовники – понад 150 підприємств в Україні. Ми пишаємося, називаючи їхні імена:


Mathcad Technopolis
  Frunze_logo_Technopolis
ZTR_logo_Technopolis
Kraz_logo_Technopolis
KVSZ_logo_Technopolis
               
  Antonov_logo_Technopolis     Bogdan_logo_Technopolis  
               
  Dnepropress_logo_Technopolis      
               
  PocketBook_logo_Technopolis   Termopak_logo_Technopolis   Electronmash_logo_Technopolis  
               
    HKBM_logo_Technopolis    
               
    Camozzi_logo_Technopolis   Dneproshina_logo_Technopolis  
        
Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Captcha
Коментар / Питання