TPOLISeSUPPORT – ефективний он-лайн помічник сучасного конструктора

Вхід до системи техпідтримки

Електронна система технічної підтримки TPOLISeSUPPORT призначена для отримання користувачами систем CAD/CAM/CAE/PDM, IOT, що поставляються ІК "Технополіс", інтерактивної технічної підтримки з питань, що виникають при роботі з цими системами.

Компетентні фахівці Інженерної компанії ТЕХНОПОЛІС допоможуть забезпечити стабільну роботу програмних продуктів, що поставляються, і нададуть необхідну консультацію з питань їх обслуговування та функціонування.


Система TPOLISeSUPPORT реалізує модель інтерактивного спілкування Користувача з інженером технічної підтримки на кшталт "Питання-Відповідь" через стандартний WEB інтерфейс, що дозволяє чітко, оперативно та ефективно вирішувати поставлені завдання. Доступ до системи TPOLISeSUPPORT мають лише користувачі, які попередньо уклали договір на річну технічну підтримку ІК ТЕХНОПОЛІС. Технічна підтримка та доступ до системи TPOLISeSUPPORT надаються протягом терміну дії активного договору технічної підтримки. Організація, яка перебуває на активній технічній підтримці ІК ТЕХНОПОЛІС, може завести в системі TPOLISeSUPPORT необмежену кількість користувачів для отримання технічної підтримки. У консультаційну підтримку ІК ТЕХНОПОЛІС входить комплекс послуг з надання технічних консультацій користувачам підтримуваного програмного забезпечення з питань налаштувань та використання програмного забезпечення PTC Inc.

До галузі консультаційної підтримки належать такі питання:

  • роз'яснення ситуацій нештатної (відмінної, від описаної в довідковій системі або документації) роботи ПЗ
  • адміністрування ПЗ (установка ПЗ, встановлення ліцензій, робота ПЗ у мережі, налаштування запуску ПЗ, системні налаштування ПЗ)
  • роз'яснення щодо функціонального призначення інструментів ПЗ

До технічних консультацій не належать:

  • запитання, пов'язані з прийняттям конструкторських рішень
  • роботи з розробки бібліотек
  • доопрацювання ПЗ під вимоги замовника
  • розробка методичних інструкцій щодо застосування програмного забезпечення для проектування кінцевих виробівТема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Captcha
Коментар / Питання